5 групи T7901-T7904 компатибилни, мастило кертриџ полн со пигмент мастило за epson wf-5620 4640 4630 5110 5190 5690 инк-џет печатач

5 групи T7901-T7904 компатибилни, мастило кертриџ полн со пигмент мастило за epson wf-5620 4640 4630 5110 5190 5690

DEN 3540.00

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
боја: C,M,Y,K
Бренд Име: boma.ltd
Компатибилен Бренд: Epson
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Компатибилен Бренд: Epson
Број На Модел На: T7901 t7904
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Обоени: Yes
Име на производ: компатибилен со мастило кертриџ со пигмент мастило
Модел На Печатач: За Epson WF-5620 4630 4640 5110 5690 5190
кертриџ модел: t7901 -t7904
Чип Вид: едно време чип
боја: Б.К., C,M,Y - 4 Боја
тип на мастило: пигмент мастило
MOQ: 5 Сет (20 парчиња)
испорака: DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање: Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto
јачина: Б.К

Најдобрите понуди во категоријата