5M/3528/300 LED Водоотпорен Еден LED Лента Светилка 12V Топол Кул Бело SMD Лента Ленти За Таванот Контра Кабинет Светлина Појас

5M/3528/300 LED Водоотпорен Еден LED Лента Светилка 12V Топол Кул Бело SMD Лента Ленти За Таванот Контра Кабинет Светлина

-41 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лента
Извор На Енергија: DC
Просечен Живот (часот): > 50.000 часа
Лента тип: Круг 2-жица
Повод: Градина
Бренд Име: ICOCO
LED Чип Модел: SMD3528
Енергија: Префрлете
Напон: 12V
Водоотпорен: Yes
Led Диоди Број/M: 60
сертификација: CCC
Боја Temp(К): 5500K-7000K
Број На Модел На: ZM450901-02
Потрошувачка на енергија (W/m): /
Спецификации (монистра светлина / m): 60
боја: Кул бела / Топло бела
LED количина: 300 led
Кабел должина: за 5m
оперативен тековната: 0.4 A/метар max 2A -- 5M
Температурата На Работа: -25 50

Најдобрите понуди во категоријата