Четка Моторни 1016Z2 36V 250W се Обединат Decelerating Мотор за 20 - 26 Електричен Велосипед комплет Bonversion

Четка Моторни 1016Z2 36V 250W се Обединат Decelerating Мотор за 20 - 26 Електричен Велосипед комплет Bonversion

-90 %

DEN 1247.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: Се обединат 1016Z2
is_customized: Yes
Бренд Име: ЧИ ЈУАНИ
Тип: Скутер Моторс
Тип На Мотор: Четка + Decelerating Мотор
Номинална Напон: 36v
номинална брзина: 3000RPM
Номинална моќност: 250w
Номинална Струја: 9A
Не оптоварување тековната: 2.2 А
Намалување На Односот На: 9.78
Фактичката брзина: 310rpm
Номинална Вртежен Момент: 0.80 м Н.
Ефикасност: 78%

Најдобрите понуди во категоријата