MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА BMW E81 E83 E85 E90 E91 X3 Z4 118 120 318 320 0 280 218 165 7533853 0280218165 13627533853

MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА BMW E81 E83 E85 E90 E91 X3 Z4 118 120 318 320 0 280 218 165 7533853 0280218165

-80 %

DEN 932.40

Ново

Това е достапна

линеарна: X
Тип: Жешка Жица Тип
Чувствителност: ТФ-MAF155
Тип На Сензор: Piezoelectric
Бренд Име: TROFOM
Вител Тип: 0 280 218 165 13 62 7 533 853 7533853 0280218165 13627533853 7 533 853
Мерен Опсег: X
Повторливост: X
Hysteresis: X
Резолуција: X
oe 1: 0 280 218 165 13 62 7 533 853 7533853 0280218165 13627533853 7 533 853

Најдобрите понуди во категоријата