Природни Pyrite Фацетирани Круг Лабава Монистра 15inch по влакно,За DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

Природни Pyrite Фацетирани Круг Лабава Монистра 15inch по влакно,За DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија

-54 %

DEN 264.00

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Бренд Име: SexeMara
Објектот Тежина: 60g
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: Prite камен

Најдобрите понуди во категоријата