1 КОМПЈУТЕР Carburetor Подлога Пластика Штекер Carburetor Доза Цела Интерфејс Лепак За Јамаха TW200 2JX 1987-2000

1 КОМПЈУТЕР Carburetor Подлога Пластика Штекер Carburetor Доза Цела Интерфејс Лепак За Јамаха TW200 2JX 1987-2000

-60 %

DEN 666.72

Ново

Това е достапна

Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Специјални Функции: Директна замена на оригинални делови
Име На Модел: TW 200 Carburetor Доза Колектор
Материјал Тип: NBR
Бренд Име: AHL
Објектот Тежина: 52g
Тип На Објект: Carburetor
боја: Како на сликата покажа
пакет вклучувајќи: 1 Компјутер

Најдобрите понуди во категоријата