12pc Професионални Woodworkers Компонентите резби во Дрво Рака Длето Нож Постави Алатка

12pc Професионални Woodworkers Компонентите резби во Дрво Рака Длето Нож Постави Алатка

DEN 118.08

Ново

Това е достапна

DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: -
is_customized: Yes
се справи со обликот: Круг
Бренд Име: DZT
Тип: Други
Употреба: резба
Гаранција: 1 година
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)