симулација бела mink 30x10x14cm играчка модел полиетилен&furs mink модел дома декорација реквизити ,модел подарок d138

симулација бела mink 30x10x14cm играчка модел полиетилен&furs mink модел дома декорација реквизити ,модел подарок

-6 %

DEN 2040.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Животни
Карактеристики: Полнети & Кадифен,Модел
Предупредување: no
Пол: Унисекс
Возраст Опсег: > 3 години
Пополнување: Квалитетот Струготини
Број На Модел На: t7821
Тип: Модел
Материјал: полиетилен&furs
Форма: Животните
Животни: mink
Тема: Играчка

Најдобрите понуди во категоријата