Beibehang Сопствена позадина модерен минималистички прекрасен цвет во ЖИВО позадина ѕид de papel parede 3d став sala atacado tapety

Beibehang Сопствена позадина модерен минималистички прекрасен цвет во ЖИВО позадина ѕид de papel parede 3d став sala

-14 %

DEN 648.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 M2
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 16104485
Материјал: Дрво влакна позадина
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Стил: Европа
Површински Третман: Печатени

Најдобрите понуди во категоријата