ACZUV Мода Кралска Сина и Бела Кристал Накит Постави Африкански Свадба Монистра Нигериската Ѓердан Големи Обетки Поставува C3F020

ACZUV Мода Кралска Сина и Бела Кристал Накит Постави Африкански Свадба Монистра Нигериската Ѓердан Големи Обетки Поставува

-2 %

DEN 3023.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод: Свадба
Пол: Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Бренд Име: aczuv
Материјал: Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ѓердан обетки хривнија
Број На Модел На: C3F020
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Мушка големина: 6mm Кристал и 2mm Стаклени Монистра
Ѓердан Прв Ред Должина: 18 инчи
хривнија должина: 8inches
Дали да се прифати обичај: Yes

Најдобрите понуди во категоријата