Skmei Mens Компас Часовници Мажите Led Дигитални Militry Спортски Види Компас Часовник Мажите Качување рачен часовник Relogio Masculino montrme

Skmei Mens Компас Часовници Мажите Led Дигитални Militry Спортски Види Компас Часовник Мажите Качување рачен часовник

-50 %

DEN 548.16

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Дигитални Рачни Часовници
Функција: Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Компас
Случај Обликот: Круг
Движење: Дигитални
Бендот Должина: 255cm
Отпорност На Вода Длабочина: 5Bar
Случај Материјал: Акрилик
Бендот Материјал Тип: PU
Затворач Тип: Тока
Број На Модел На: SKMEI
Бендот Ширина: 20mm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Случај Дебелина: 17mm
Стил: Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип: Пластични
Dial Дијаметар: 50mm
Пол: Мажи
Бренд Име: SKMEI

Најдобрите понуди во категоријата