Barrow TZKF-V2 Црна, Сребрена вода за ладење фитинзи запечатување брзо спојување женски конектор

Barrow TZKF-V2 Црна, Сребрена вода за ладење фитинзи запечатување брзо спојување женски конектор

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Сечилото Боја: Црна, Сребрена
Сечилото Количина: Црвена, Зелена, Сина, Виолетова, Кафена, Црна, Сребрена
Примена: Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР: 1
Имајќи: Течност Имајќи
Бренд Име: BARROW
моќност: 1.56 W
Бучава: 21dBA
Пакет: Yes
Моќ Интерфејс: 3PIN
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Фан Големина: 120x120x25mm
Линии: Никој
Број На Модел На: TZKF-V2
Фан Живот: 30000 часа
Волумен На Воздух: 30CFM
Тип: вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот: 2500RPM

Најдобрите понуди во категоријата