Направен Со Љубов и Срце Шарм Монистра 300pcs Антички Сребрен/Бронза Приврзоци 9.7x12.5mm Накит DIY L319

Направен Со Љубов и Срце Шарм Монистра 300pcs Антички Сребрен/Бронза Приврзоци 9.7x12.5mm Накит DIY L319

-40 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: LZsilver
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: L319
Објектот Форма: Блескава Форма
Материјал: Метал
Објектот Тежина: 0.5g
Надворешниот Дијаметар: 10mm

Најдобрите понуди во категоријата