22116779972 22116779971 Пар Моторни Месеци За BMW E46 318i 316i 316ti 318

22116779972 22116779971 Пар Моторни Месеци За BMW E46 318i 316i 316ti 318

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Објектот Тежина: 2KG
Поставување на Возило: Лево, Десно
BMW Модел: 318i
Производителот Дел Број: 2211 6779 972
За Возило Брендови/Модел: BMW
318i-Година: 2001 година
Објектот Должина: 10cm
Објектот Висина: 6cm
Осветленост Дел Број: 2211 6 771 360, 6 771 360
Материјал: Алуминиум
Специјални Функции: Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Бренд Име: VITTUK
Земја/Регион на Производство: Кина/копното
Објектот Ширина: 7cm
Гаранција за квалитет: 12 месеци
Услуга: OEM/Замена
Производителот Дел Број: 2211 6779 972
Состојба: Нови
Примена: За BMW 3er E46 318i 316i 316ti 318

Најдобрите понуди во категоријата