Фабриката за директна продажба eletronic ладилни полнење скала ЦРС-7040

Фабриката за директна продажба eletronic ладилни полнење скала ЦРС-7040

-90 %

DEN 2136.00

Ново

Това е достапна

Тип: TL7040
Бренд Име: UNOCAR
Број На Модел На: ЦРС-7040
Дисплеј Тип: LCD
Номинална Оптоварување: 100KG
Тип: ладилни полнење скала
единица: КГ/LB/МЛ

Најдобрите понуди во категоријата