Мултифункционален USB3.0 Картичка Читатели 5.25 Сите Во Еден Медиуми Табла Преден Панел PC Мулти Читач на картички

Мултифункционален USB3.0 Картичка Читатели 5.25 Сите Во Еден Медиуми Табла Преден Панел PC Мулти Читач на картички

-80 %

DEN 481.44

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Asdomo
Картичка Слотови: Сите во 1 / Мулти во 1
Број На Модел На: VHE59
Тип: SD Картичка
Интерфејс: USB
Инсталација: Внатрешна
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата