USB Напојување со порт за полнење Кабел со батерија 18650 Полначот DC 5v 3,5 мм жица адаптер приклучокот за блиц светлина lampcharger факелот

USB Напојување со порт за полнење Кабел со батерија 18650 Полначот DC 5v 3,5 мм жица адаптер приклучокот за блиц светлина

DEN 35.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: QvvCev
Употреба: за батерија 18650
Напон: DC 5V
Број На Модел На: 18198+18176
може да го полначот на батеријата: за батерија 18650

Најдобрите понуди во категоријата