10pcs /Многу 3.7 V 4562106 3000mah литиум Li ion polymer батерија За напојување банка ПОДЛОГА PSP andorid телефон PDA Алатки

10pcs /Многу 3.7 V 4562106 3000mah литиум Li ion polymer батерија За напојување банка ПОДЛОГА PSP andorid телефон

-90 %

DEN 1031.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Тип: Li-полимер
Бренд Име: Easylander
Поставете Тип: Само Батерии
Батеријата Број: 10pcs
Број На Модел На: 4562106
Номиналниот Капацитет: 3000MAH
Батеријата Својства: Брендот на оригиналниот
Функција: Батерија
Volt: 3.7
користат за: bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет: 3000MAH
Околу тежина: 28g
Сопствени приклучоци: 10 може да се прилагоди
Циклус на животот: 500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор: 1C Хеликоптер не е достапна

Најдобрите понуди во категоријата