Големина на 10 квадратни метри, Хидрографски Фирми Хидро Графички Хидро Трансфер Печатење Филм WTP1123

Големина на 10 квадратни метри, Хидрографски Фирми Хидро Графички Хидро Трансфер Печатење Филм WTP1123

-38 %

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Decals & Налепници
Објектот Должина: 20m
Бренд Име: cnHGarts
Објектот Висина: 0inch
Специјални Функции: вода трансфер печатење филм
is_customized: Yes
Материјал Тип: PVA
Објектот Ширина: 0.5m
Објектот Тежина: 0.6kg
Примена: пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола
Функција: Protectives,Украси,Прашина,Влага-доказ,
Буквар За Филмот: Увезени Од Јапонија
Материјал: вода трансфер печатење филм
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија: CPF/CPNJ/EORI број

Најдобрите понуди во категоријата