Luckjewelry 34 инчи Долго Бисер Накит 9-10мм Кафе Слатководни Бисер Образован Бисер Ѓердани

Luckjewelry 34 инчи Долго Бисер Накит 9-10мм Кафе Слатководни Бисер Образован Бисер Ѓердани

-74 %

DEN 1199.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: 2014n35
Стил: Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ѓердан обетки
Обликотшема: Круг
Повод: Свадба
Материјал: бисер
Бренд Име: ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жените
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Метали Тип: Никој
накит: бисер накит сет
Бисер Тип: слатководни бисер
бисер големина: АА 9-10ММ
Бисер Тело: Со Ситни Флеки
Бисер Форма: фото круг
бисер nacre: сите(100% nacre)
должина на ѓердан: 34inches
бисер боја: кафе
ѓердан затворач: бело злато позлатен затворач

Најдобрите понуди во категоријата