GEUMXL USB ЕУ Plug Патување Полначот + 3F Тип C USB Кабел за HTC 10, 10 начин на Живот , U Ултра , У Игра , Болт Дома Адаптер за полнење

GEUMXL USB ЕУ Plug Патување Полначот + 3F Тип C USB Кабел за HTC 10, 10 начин на Живот , U Ултра , У Игра , Болт Дома

-60 %

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: EU
Бренд Име: GEUMXL
USB Порти: 2
Излезен Интерфејс: Тип В,USB
Излез: 5V/2.1 A
Квалитетот сертификација: CCC
Компатибилен Бренд: LG,HTC,Samsung,Motorola
Поддршка За Брзо Полнење Технологија: USB PD
Извор На Енергија: USB,A. C. Извор
Број На Модел На: AC Полнач | Travel Полнач за HTC
Тип: Патување
На текст: 5V/2A
Состојба: 100% нови
USB Излез:
На текст:
Излез: 5V, 2.1 A / 5V, 1A
Компатибилни Модели На: за Google Пиксели Nexus 6P Nexus 5X за LG V20 G5
Компатибилни Модели Б: за Microsoft Lumia 950XL 950 /HTC 10 Болт
Компатибилни Модели C: За Huawei P9 Плус P9 Нова Плус /Meizu ПРО 6
Компатибилни Модели D: За Elephone P9000/P9000 Лајт М3
Компатибилни Модели E: за Xiaomi се Меша 5 4C 4i Ми Подлога 2 Leishi 1S Max
Компатибилни Модели F: за gigaset МЕНЕ pro/чисто /ZTE Nubia X8/Z9 Max Елита

Најдобрите понуди во категоријата