beibehang Сопствени високи естетски личност позадина 3D свила розова креативни рози топло позадина ѕид 3d позадина papier peint

beibehang Сопствени високи естетски личност позадина 3D свила розова креативни рози топло позадина ѕид 3d позадина

-10 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 квадратни метри
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Материјал: свила позадина
Број На Модел На: 16532117
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен

Најдобрите понуди во категоријата