DIY Дијамант Везови Чита Весник на Цртан филм Мачка Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштадот Дијамант Поставува Недовршени Декоративни

DIY Дијамант Везови Чита Весник на Цртан филм Мачка Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштадот Дијамант Поставува Недовршени

-30 %

DEN 161.04

Ново

Това е достапна

Големина: 20*20cm, 25X25cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Рамка: No
Шаблон Тип: Животните
Стил: Европа
Бренд Име: СОПИРАЧКИ
Форма: три-димензионални
Материјал: Смола
Употреба: Слики
Pasting Област: Целосна
Дијамант форма: Плоштад
Платно Пакување Метод: Навива
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Број на Бои: 30-45

Најдобрите понуди во категоријата