Природен Камен Шарени Fluorite Монистра Круг Лабава Монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки Додатоци

Природен Камен Шарени Fluorite Монистра Круг Лабава Монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

-50 %

DEN 123.60

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 6mm Approx 63PCs, 8mm Approx 48PCs, 10mm Approx 38PCs, 12mm Approx 30PCs
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Надворешниот Дијаметар: 8mm
Објектот Тежина: 50
Материјал: Полу-скапоцени камења
Бренд Име: YYW
Број На Модел На: 17030611554
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Големина: 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Материјал: Шарени Fluorite Монистра
дупка: 1mm
Должина: Approx 15 Inch Strand

Најдобрите понуди во категоријата