негативните јони од не ' рѓосувачки челик прилагодливи затворач силикони хривнија енергетска рамнотежа хривнија силикони хривнија хривнија

негативните јони од не ' рѓосувачки челик прилагодливи затворач силикони хривнија енергетска рамнотежа хривнија силикони

DEN 429.12

Ново

Това е достапна

Должина: 25cm
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Поставување Тип: лепак
Нараквици Тип: Холограмот Нараквици
Пол: љубителите'
Материјал: Силикони
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Бренд Име: TS_FLYSNOW
Обликотшема: Геометриски
Стил: Повик/Спортски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип: На прилагодливи хривнија
Функција: заштита од радијација

Најдобрите понуди во категоријата