sk200-5 Kobelco Багер Притисок на Маслото Сензор MC840219 VAMC840219

sk200-5 Kobelco Багер Притисок на Маслото Сензор MC840219 VAMC840219

-90 %

DEN 3240.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CMP
Школка Тип: Затворен Тип
Достапност: во парк сега
Состојба: 100% нови
Примена: Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција: 3 месеци
испорака: UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ: 5 дел
Име: Багер притисок Сензор
Услуга: брза испорака
Достапни Број На Модел На: SK200-3 SK200-5 SK200-6 SK200-6E
Дел Број: MC840219 VAMC840219

Најдобрите понуди во категоријата