Роуз Црвени Череп Турција Камен Лабава Монистра DIY Howlite 15inch 13x15mm Модни Додатоци Накит Одлуки Дизајн Среќа Камен Подароци

Роуз Црвени Череп Турција Камен Лабава Монистра DIY Howlite 15inch 13x15mm Модни Додатоци Накит Одлуки Дизајн Среќа

-24 %

DEN 169.44

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: YCH0360
Бренд Име: YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар: 13mm
Материјал: Камен
Објектот Тежина: 0.08
Објектот Форма: Скелетот
is_customized: Yes
Надворешниот Дијаметар: 13x15mm
боја: црвена роза
Објектот Форма: черепот
Материјал: Камен
Должина: 15inch

Најдобрите понуди во категоријата