Модерен нови карбонски влакна од не ' рѓосувачки челик силикони хривнија анти-зрачење германиум магнетна енергија хривнија

Модерен нови карбонски влакна од не ' рѓосувачки челик силикони хривнија анти-зрачење германиум магнетна енергија

DEN 13200.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Нараквици Тип: Холограмот Нараквици
Компатибилност: Сите Компатибилен
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Број На Модел На: 220*12 *3мм
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип: Beaded Хривнија
Поставување Тип: лепак
Пол: Унисекс
Материјал: Силикони
Функција: заштита од радијација

Најдобрите понуди во категоријата