Нордиските модерен минималистички рингишпил децата соба лустерот креативна личност дневна соба и спалната соба Принцезата светилка Поштенски слободни

Нордиските модерен минималистички рингишпил децата соба лустерот креативна личност дневна соба и спалната соба Принцезата

DEN 3240.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: Железо
Број на извори на светлина: 1
Е Светилки Вклучени: No
Стил: Модерна
Место: Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал: Метал
База Тип: E27
Бренд Име: Orcinus orca
Број На Модел На: LF550
Осветлување Област: 5-10square метри
Абажур Боја: Бела
Напон: 90-260V
Техника: Насликани
сертификација: CCC,FCC,CE
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
Инсталација Тип: синџир pendant
Гаранција: 2 година
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
Примена: Foyer

Најдобрите понуди во категоријата