сфор Стакло Samsung Галакси J5 Премиер Калено Стакло за Samsung Галакси J5 Премиер Екран Заштитник за Samsung J5 Премиер Стакло Филм

сфор Стакло Samsung Галакси J5 Премиер Калено Стакло за Samsung Галакси J5 Премиер Екран Заштитник за Samsung J5 Премиер

-91 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HATOLY
Со Мало Пакет: Yes
На работ на работ Покриеност: No
Компатибилен Телефон Бренд: Samsung
Пакет: Yes
Карактеристики: Ултра-тенок,Лесен за Инсталација,Нула Доказ
Тип: Пред Филмот
Употреба: Мобилен Телефон
1: Калено Стакло За Samsung Галакси J5 Премиер
Radian: 2.5 D
Цврстина: 9H
ОЕМ: Добредојде
Дебелина: Ultrathin 0.26 mm
Пакет: Брановидни кутии
Функција: анти-sratch, водоотпорен, Исклучително Мазна, Балон-Бесплатно
Модел 1: За Samsung Галакси J5 Премиер Калено стакло филм
Модел 2: За Samsung Галакси J5 Премиер Екран Заштитник
Модел 3: За Samsung J5 Премиер Стакло филм

Најдобрите понуди во категоријата