LED Лента Светлина 5050 50cm IP68 SMD36LED LED Цврсти Лента Базен DC 12V

LED Лента Светлина 5050 50cm IP68 SMD36LED LED Цврсти Лента Базен DC 12V

-50 %

DEN 140.64

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Сино, Зелено, Црвено, Топло Бела, Ладно Бела, Виолетова
Бренд Име: Apluses
Употреба: Затворен Осветлување
База Тип: Т-цевка
Гаранција: 3
Е dimmable: No
Извор На Енергија: DC
Напон: 12V
сертификација: CE,RoHS,CCC
Тело Материјал: ABS
Wattage: 9w
Должина: 50cm
Карактеристики: 5050
Употреба: Индустриски
Број На Модел На: IP68
Ширина: 0.12cm
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Објект: Бар Светла

Најдобрите понуди во категоријата