20pcs/многу Wholeslae Глеѓ Цвет Наводнување Тенџере Лебди Locket Шарм Цинк Легура за Живеење Меморија Locket

20pcs/многу Wholeslae Глеѓ Цвет Наводнување Тенџере Лебди Locket Шарм Цинк Легура за Живеење Меморија Locket

-76 %

DEN 83.04

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Бренд Име: shuyani
Материјал: Кристално
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: Charms667
Шарм Тип: лебдечки шарм
клучен збор : лебдечки шарм
квалитет: AAAA+
Корисни: Се направи за да Виси Locket
Повод: Годишнина,Ангажирање Подароци, Партија ,Свадба
Тежина: About 1g
Зошто евтини: Фабрика цена ние го направи тоа го продаде
За дизајн: Повеќе од 800 стил
превозот: Цел на повеќе од $150,испраќаат бу СЛОБОДНИ DHL
Точка име : лебдечки locket шарм

Најдобрите понуди во категоријата