20PCS RL257 2.5 1000V НЕ-35 rectifier Нови Оригинални Бесплатен Превозот

20PCS RL257 2.5 1000V НЕ-35 rectifier Нови Оригинални Бесплатен Превозот

DEN 29.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IGMOPNRQ
Тип: Вози IC
Состојба: Нови
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: RL257
is_customized: Yes
Примена: pcb
Пакет: Стандард

Најдобрите понуди во категоријата