Персоналните балон светлината led таванот дневна соба и спалната соба круг цртан филм за деца светлина едноставна соба декорација КП

Персоналните балон светлината led таванот дневна соба и спалната соба круг цртан филм за деца светлина едноставна

DEN 1536.00

Ново

Това е достапна

Боја На Каросеријата: црвена, жолта, сина, бела, зелена, портокалова
Wattage: D 25CM, D30CM, D35CM
Тип На Објект: таванот светла
Бренд Име: WINZSC
Материјал: ПВЦ
Напон: 90-260V
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Техника: Перфориран
Примена: Кревет Во Соба
Број На Модел На: 1
Осветлување Област: 15-30square метри
Карактеристики: 1
Извор На Светлина: LED Светилки
Тело Материјал: ПВЦ
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Гаранција: 1
сертификација: CCC
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 1
Тип На Објект: таванот светла

Најдобрите понуди во категоријата