Кинески текстил осветлување Pendant Светла Нордиските НОВ модерен минималистички Американски стил дневна соба лен крпа Pendant светилки

Кинески текстил осветлување Pendant Светла Нордиските НОВ модерен минималистички Американски стил дневна соба лен

DEN 4032.00

Ново

Това е достапна

Wattage: L80CM, L90CM, L100CM, L120CM
Тип На Објект: Pendant Светла
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Место: Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Техника: Перфориран
Тело Материјал: Железо
Инсталација Тип: кабелот pendant
Абажур Боја: Црна,Бела
Материјал: Платно
Осветлување Област: 10-15square метри
Број На Модел На: O1
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: 1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Број на извори на светлина: 1
Е Светилки Вклучени: No
Тип На Објект: Pendant Светла

Најдобрите понуди во категоријата