Tangda 10 200 Феритни Јадра ЖЕЛЕЗНО јадро R10*200 mm 10*200 мека SMPS RF Феритни материјал:Mn-Zn прима радио антена А.

Tangda 10 200 Феритни Јадра ЖЕЛЕЗНО јадро R10*200 mm 10*200 мека SMPS RF Феритни материјал:Mn-Zn прима радио антена

DEN 717.60

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: род core
Примена: Индустриски Магнет
Тип: род core
Композитни: род core
Обликот: род core

Најдобрите понуди во категоријата