Сива рамнодушен не ткаени дрво жито спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид вертикална лента DZAS-CJ позадина

Сива рамнодушен не ткаени дрво жито спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид вертикална лента DZAS-CJ позадина

-80 %

DEN 912.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 53100
Полнење Единица: Usd/Ролна
Функција: Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Материјал: Хартија
Бренд Име: DZAS
Шема: Yes
Број На Модел На: DZAS-032
Стил: Медитеранот
Тип: ПВЦ
Модел: 032
Имаат модел: Шема
Секој се тркалаат ширина (м): 0.53 m
Ролна Должина (m): 10m
деноминирани: јачина
Боја Класификација: Светло сива
Површината Технологија: Втиснување
Примена на простор: Дневна соба и кујна проучување спалната соба брак соба старата соба на Децата ro
Место на Потекло: кинески
wallpaper големина: 5.3 / ролна

Најдобрите понуди во категоријата