BOROSA сини како-лајт камен bang прстен, мулти вид форма рака, отворајќи cz околу златна боја прилагодлив прстен drusy накит JAB471

BOROSA сини како-лајт камен bang прстен, мулти вид форма рака, отворајќи cz околу златна боја прилагодлив прстен drusy

-80 %

DEN 912.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: 1, 2, 3, МЕША
Бренд Име: BOROSA
Пол: Жените
Материјал: Камен
Повод: Партија
Стил: Тренди
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: JAB471
Прстени Тип: Коктел Прстен
Поставување Тип: Отворајќи Поставување
Компатибилност: Сите Компатибилен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: злато боја
Површината Ширина: Камен Големина
Функција: моден накит
Материјал: howlite камен
камен форма: Слободна Форма
Дебелина: 7~8мм
Прстен Големина: 6.5~7.5
Тежина: 10.0~13.0g
Тип На Објект: прстен
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жените
Камен големина: Овална

Најдобрите понуди во категоријата