4-Вентил / 4V цилиндар на главата собранието за GY6 152QMI 157QMJ 125 150 180cc GP110 4T

4-Вентил / 4V цилиндар на главата собранието за GY6 152QMI 157QMJ 125 150 180cc GP110 4T

DEN 2399.76

Ново

Това е достапна

Материјал Тип: Челик
Тип На Објект: Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Висина: 10cm
Објектот Тежина: 350g
Зафатнина (ml): 150cc
Нема. на Цилиндри: 1 Цилиндар
Објектот Дијаметар: 15cm
Објектот Должина: 45cm
Објектот Ширина: 10cm
Специјални Функции: Cam
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Бренд Име: ZHANGXINGYUE
Име На Модел: gy6 150

Најдобрите понуди во категоријата