Природни Бамбус Matcha Канистер Еко-пријателски Прав од Зелен Чај Caddy Чај Градите Чај Капацитет Matcha Чај Алатки, Прибор трговија на Големо

Природни Бамбус Matcha Канистер Еко-пријателски Прав од Зелен Чај Caddy Чај Градите Чај Капацитет Matcha Чај Алатки,

-82 %

DEN 309.36

Ново

Това е достапна

Материјал: бамбус
Број на Корисници: 2
Бренд Име: PINDEFANG
Кориснички услуги: ОЕМ, ODM
превозот: Бесплатен превозот
Пакет: Безбедност кутија пакет
Примена: Matcha чај во прав складирање, таблети медицина складирање,
боја: Artistical Шарени
Вештини: полу-рачно изработени
Техника: Херметички, artistical
Функција: Еко-пријателски, Pb-бесплатно
Сертификати: QS, CIQ, SGS

Најдобрите понуди во категоријата