TSR-200DA РБС-200DA Три Фаза Цврста Состојба Реле DC 5-32V Текст Контрола AC 90~480V Излез Оптоварување 200A 3 Фаза РБС Моќ DA48200

TSR-200DA РБС-200DA Три Фаза Цврста Состојба Реле DC 5-32V Текст Контрола AC 90~480V Излез Оптоварување 200A 3 Фаза

DEN 1032.00

Ново

Това е достапна

Заштита На Функција: Епоксидна
Контакт Оптоварување: Висока Моќност
Број На Модел На: TSR-200DA
Теорија: цврста состојба реле
is_customized: Yes
Бренд Име: EARUELETRIC
Употреба: Општа Намена
Напон: 5-32V
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.45kg (0.99lb.)
Пакет Големина: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Најдобрите понуди во категоријата