Кинески стил pendant светла LED Кристал Железо Светлина дневната соба спална соба Атмосфера Пријатна Дневна Соба брус украси светилки КП

Кинески стил pendant светла LED Кристал Железо Светлина дневната соба спална соба Атмосфера Пријатна Дневна Соба

DEN 9240.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: таванот светла
Бренд Име: WINZSC
Заврши: Железо
Тело Материјал: Кристал,Стакло,Железо
Напон: 90-260V
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Техника: Перфориран
База Тип: E27
Осветлување Област: 5-10square метри
Материјал: Платно
Број На Модел На: 1
Карактеристики: 1
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Примена: Трпезарија
Гаранција: 1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 3
Тип На Објект: таванот светла

Најдобрите понуди во категоријата