BAOKE LED електронски екран, erasable highlighter пенкало, постер, рекламирање пенкало, рамна глава боја флуоресцентни плоча пенкало, Марк пен

BAOKE LED електронски екран, erasable highlighter пенкало, постер, рекламирање пенкало, рамна глава боја флуоресцентни

-100 %

DEN 91.20

Ново

Това е достапна

Тип: маркер пенкало
Пишување Точка: 10мм
Бренд Име: супериорен
тип на мастило: Суво-Избришете & Влажно-Избрише
Четка Совет: Станот
Мастило Боја: Обоени
Dual-страна Пишување: No
Тип: Течност-Мастило
Број На Модел На: MP4902
Квантитет На Пакет: 7 боја/КУТИЈА
Пишување Медиум: флуоресцентни плоча

Најдобрите понуди во категоријата