Трговија на големо AVC DA08020B12U 8cm 8020 80*80*20mm 12V 0.46 4-линија PWM Tempreture Контрола на ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за ладење шасија

Трговија на големо AVC DA08020B12U 8cm 8020 80*80*20mm 12V 0.46 4-линија PWM Tempreture Контрола на ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот

-56 %

DEN 192.00

Ново

Това е достапна

Тип: Фан
Бренд Име: AVC
Фан Големина: 8cm
Линии: 4 Линии
Примена: Компјутер Случај
Број На Модел На: DA08020B12U

Најдобрите понуди во категоријата