DoreenBeads 50 Парчиња Облека, Торби за Шиење Terylene Ткаени Печатени Етикети DIY Scrapbooking Занает Правоаголник Срцето Шема рачно изработени

DoreenBeads 50 Парчиња Облека, Торби за Шиење Terylene Ткаени Печатени Етикети DIY Scrapbooking Занает Правоаголник

-31 %

DEN 43.44

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: облека labels
Материјал: Платно
Функција: Мие,Еко-Пријателски
Бренд Име: DoreenBeads
Употреба: Чанти,Облека
Број На Модел На: AE002418 AE002421 AE002422
Техника: Печатени
Етикета Вид: Грижа Lables
Големина: 60mm(2 3/8) x 15mm( 5/8)

Најдобрите понуди во категоријата