Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota

-70 %

DEN 773.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Автомобил Монитори
Бренд Име: BARCEEN
Објектот Тежина: 500g
Име На Модел: JF-FM001
Големина На Дисплеј: 4.3
Сместување: Во Цртичка
Резолуција: 800x480
Материјал Тип: пластични
Објектот Големина: 14*16*7
боја: Црна
Екранот: LCD
Големина: 4.3 ИНЧЕН
Сместување: Во Цртичка
Материјал Тип: Пластични
is_customized: Yes
Тип На Објект: автомобил камера и монитор за полнење
сензор на слика: ccd
Резолуција: 800x480

Најдобрите понуди во категоријата