Случај За Huawei Mediapad 10 T3 Школка за заштита Smart Cover Кожа За Чест Игра Таблет КОМПЈУТЕР 2 знамиња-w09 l09 СТП Покрие Случај T3 10

Случај За Huawei Mediapad 10 T3 Школка за заштита Smart Cover Кожа За Чест Игра Таблет КОМПЈУТЕР 2 знамиња-w09 l09

-90 %

DEN 170.64

Ново

Това е достапна

Функција: Капка отпор,Shockproof
Шаблон Тип: Цврста
Тип: Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На: За MediaPad 10 T3
Ширина: 16.5cm
Стил: Повик
Бренд Име: HUWEI
Пакет: No
Компатибилен Бренд: За Huawei
Должина: 23cm
Модел Компатибилност: За ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09
Материјал: Пластични
Апликацијата Лаптоп Големина: 9.6

Најдобрите понуди во категоријата