925 Фунта Сребрен Накит, Циркони Вага Ѓердан За Жени, Девојки Констелација Знаци Кристал Астрологија Шарм Ѓердан Bijoux

925 Фунта Сребрен Накит, Циркони Вага Ѓердан За Жени, Девојки Констелација Знаци Кристал Астрологија Шарм Ѓердан Bijoux

-40 %

DEN 158.16

Ново

Това е достапна

Бренд Име: QIMING
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Тренди
Синџир Тип: Змија Синџир
Материјал: Метал
Број На Модел На: 000
Обликотшема: Геометриски
Pendant Големина: како Слика
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: 925 Sterling silver
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: 925 сребрен прстен
Материјал: 925 сребрен накит
925-sterling-сребро.: сребро 925 накит
Ѓердани & Приврзоци: Моќ Ѓердан
изјава ѓердан: најдобри пријатели ѓердан
Бохемија Ѓердан: свадба прстени
сребрен ѓердан: ѓердан жени

Најдобрите понуди во категоријата