beibehang Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Европската Зелена Шума Дрвја 3D Природа, Пејзаж Спалната соба Троседот Позадина 3D Позадина Мурали

beibehang Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Европската Зелена Шума Дрвја 3D Природа, Пејзаж Спалната соба Троседот Позадина

-14 %

DEN 648.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Стил: Модерна
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: дневна соба
Број На Модел На: 234
Површински Третман: Печатени

Најдобрите понуди во категоријата