Лето мода нови корејски висок квалитет на СТП кожни чанти жените торба мал плоштад пакет Слатка Мики печатење торба

Лето мода нови корејски висок квалитет на СТП кожни чанти жените торба мал плоштад пакет Слатка Мики печатење торба

-90 %

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Големина: 18 10 17
Тип На Објект: Чанти
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Затворање Тип: Патент
Чанти Тип: Рамо Кеси
Декорација: Цртан Филм Печатење
Видовите на вреќи: Рамо & Crossbody Кеси
Стил: Дама
Шаблон Тип: Цртан филм
Број На Модел На: 1
Тврдост: Мека
Број на Рачки/Ремени: Еден
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот: Satchels
Главен Материјал: PU
Бренд Име: Remiel
Повод: Разноврсна
Надворешноста: Никој

Најдобрите понуди во категоријата